O nas

Stowarzyszenie Rekreacyjno – Sportowe H20 Sporteam powstało z pasji do sportu
i chęci zarażania nią innych – tych małych i tych dużych. Nasza działalność to przede wszystkim organizacja letnich obozów sportowych, rejsów rekreacyjno – szkoleniowych oraz szkoleń motorowodnych i żeglarskich.

Letnie obozy sportowe to doskonały sposób na aktywny wypoczynek dla całych rodzin. Malownicze tereny Pojezierza Kaszubskiego – bliskość lasów i jezior pozwalają na odpoczynek i „naładowanie akumulatorów” na cały rok. Nasza kadra instruktorów dba jednak o to, aby ten czas nie był tylko błogim leniuchowaniem, ale przede wszystkim czasem radosnej aktywności sportowej i znakomitą okazją do zacieśniania rodzinnych więzi.

Rejsy rekreacyjno – szkoleniowe stanowią ciekawą alternatywę urlopowo – wakacyjną dla morskich miłośników. Kiedy w kraju pogoda kapryśna najlepszym rozwiązaniem jest ucieczka na ciepłe wody rejonów Chorwacji, Grecji, czy Karaibów. To czas niezapomnianego wypoczynku, jak również zdobywania żeglarskich doświadczeń. Rejsy organizowane są dla młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Od uczestników nie są wymagane żadne kwalifikacje, a co jedynie uśmiech
i pozytywne nastawienie.

Szkolenia motorowodne i żeglarskie organizowane są dla tych, którzy chcą zdobywać wiedzę teoretyczną i praktyczne doświadczenie z zakresu sportów motorowodnych i żeglugi. Prowadzone przez nas szkolenia umożliwiają zdobycie niezbędnych kompetencji do uzyskania patentów motorowodnych i żeglarskich.